2003      Vitalčundr 10      2003


12.7. - 27.7.2003 Děčínsko

Vitalčundr 10


Car 000 002, Vlčák 000 046, Kanibal-L8 000 047
Beruška 000 050, Tetřev ex-029, Eva
Ytong, Švejk, Macek 000 043Sobota 12.7.
Letošní ročník vitalu začal v Praze na Masaryčce. Sestavička Car 000002, Tuleň 000031, Karel 000044, Ládis, Pavla, Macek, Kanibal-L8, Vlčák 000046, Beruška 000050. Vyrazilo se do Děčína,tam měli dorazit ostatní , ale nic. tak se vyrazilo přes Folknáře do Habartic (někteří lemplové to hned vzali stopem. (Káňa, Ladis, Beruška, Vlčák). V Habarticích sme usedli do první letošní hospody. Kolem pátý hodiny dorazili i stopaři. po nich se ukázal další vitalista Fefek 000024, Dawíd a po nich i tepličáci Dan-Popelnice, Mitri 000018, Jana, Oslík, David Babor . Poté následovala oslava, hraní, zpívání a hlavně veselé historky. Každej vzpomínal na staré roky. Fefek balil opět Pavlu. Spalo se všude po okolí.

Neděle 13.7.
Ráno se vstalo v pohodě. Hospodskej musel dřív otevřít. Vlčák vytáhl Popelnici klíště. Odjel Dawíd valil do Německa do práce. Ostatní se slejzali asi do 4 hodin. Odpoledne odjeli Ládis, Tuleň, Pavla, Kanibal domu. Zbytek razil na Karlovku. Tam se k nám přidala Dáša . Ožralej Fefek stopl škodovku, kde zvládl utrhnout kliku. Dojel s Carem do Velký Bukoviny, kde se rozjela opravdu hustá kalba.
Chalstání vzdali Macek, Karel s Dášou a šli na Karlovku. Ostatní začli bojovat o tričko "největší kalič tvrdýho chlastu" Když navlíkla dres Oslík, tak se rozhodl Vlčák získat ho zpět. Proto si dal do zásoby 20 panáků. S ním i Beruška a Fefek. Ten po sléze provolal dva kredity a odpadl na chodník. Beruška se rozhodla uložit i Vlčáka, dostal to na starost Car (chyba). Spolu byli vedle Fefka a blbli a přetahovali se. Takže Vlčák dospěl k dvojité zlomenině holeně. Čemuž nikdo nevěřil. ani řidič sanitky, jež se až na podruhé podařilo zavolat, nejprve si Car spletl vesnice a poslal je do Habartic, místo do Bukoviny. Zajímavé bylo i nakládání do sanitky, možná má tu druhou zlomeninu z toho. Tím skončil Vital pro Vlčáka s Beruškou. Ostatní stihli ještě navlíct výčepní do trička největšího sráče. Spalo se kolem hospody. Car a Fefek hodili tyčku.

Pondělí 14.7.
Kolem poledne se vyrazilo na Karlovku a pak na Olešku k rybníkům. Tam sme se vykoupali a počkali na Karlika s holkama. Večer sme strávili na terase u vody. David a Car si objednali těstoviny se sýrem. Vypadalo to jak mrdka. Jana to vrátila a dostala za to popkorn. V noci zahlédl Féfa s Carem dost dobrou blondýnu, jež se převlékala na chodbě. Ihned se přemístili k baru a lili s Davidem a Mitrim kopičky (asi 13 kol) BRRRRR. Slečna si dala s náma, jejim dvouom přátelům se to moc nelíbilo. Někteří pak po zavíračce ještě kalili z němcema na terase lahváče. Chatičkáři tepličáci si cálli chatku, ale Mitri spal venku jak se sluší a patří (nemohl chodit).

Úterý 15.7.
Ráno odjela bez rozloučení Marcelka. Ostatní měli budíček brzo, nějakej notor (asi Féfa) objednal snídaně. tak sme dlabali a popíjeli, když ještě bylo zavřeno. Dáša nejprve ukecávala v noci ať zůstanem a když sme se dohodli a Karlovi se ulevilo, tak vyrazila dál. Tak získali den náskok.
My sme se koupali a kalili. Holky se hádali s klukama a smáli se holátku. Večer v restauraci sme se spíš přežrali, kromě hafo jídel nám udělali i tousty. Popelnice - přezvaný na GruppenfúrerContainer a Car byli vyděseny výčepní, jež si přišla pro starýho. Byla v negližé. Dan si rýpl, ať se příště oblíkne, že nemá kozy a že se asi poblije.

Středa 16.7.
Vyrazili sme po další trase. Směrem do Jetřichovic. Pěšo šel Car, Fefek a Mitri. Po svačince v Jánský je došel i Dan. Holky a David dojeli busem na koupálko. My jsme se zdrželi po cestě v hospodě. Odpoledne sme se dovalili ka koupališti. Už kdysi nás tam nepustili (vzpoměli sme s Mitrim) letos ano, ale ne na dlouho. Car s Fefkem se vykoupali nahatý a už to jelo. Výsledkem rozhovoru s majitelem byl zákaz nám dát pivko. I tak sme vydrželi do závěrečné. Pivko nám nosili holky. Po této akci sme ještě stihli jedno pivko v pensionu. Spát se šlo po trase. Projevila se inteligence děvčat, vybrali si místo v zahradě místního ústavu, neměli však šanci a tak se šlo k lesíku. A i tak na nás z toho ústavu přišli a měli nějaký problémy.
Karel s Dášou byli kdesi na Tokáni, on se ožral a poslal Dášu na procházku.

Čtvrtek 17.7.
Ráno utekl Carovi potkánek Šlemína. Po úklidu lesíka sme si vyšlápli do skal. Na vyhlídku na Mariině skále, dále na Tokáň. Holky byli totálně zničený po 100m. (no líný jak prase) Ale dorazili. My už sme na Tokáni delší čas popíjeli a dojídali zdejší menu. Přiblížila se bouřka. Za brutálního deště sme všichni došli po částech do Doubice. Po cestě se přidal Karel, jež opustila Dáša a jela dom. Také to hned hustě a poctivě oslavil. No spíš všichni, lili se kopičky, krvesaje atd. Karel byl úplně na sračky, museli sme ho tlačit až k zastávce, kde se rozvaloval Fefek jako prase. Popelnice byl nešťasten, že leží mezi chrápadlem Carem a Karlem.

Pátek 18.7.
Karel s velkou opicí musí domu do práce. Car, Féfa A Dan se pokusili najít nějaký houby, ale marně, tak si dali pivko a když vstali i ostatní, vyrazili do Rybniště. Po cestě sme našli asi tunu klouzků, takže sme je museli hned zpracovat. Udělal se oheň na nejhorším místě, kde furt někdo chodil. a nakonec i hajný. byla zahájena rychlá evakuace. bylo vidět, že Jana nemá moc zkušeností s tábořením, ale vše dopadlo dobře a houbičky chutnali.
Odpoledne sme dorazili do Rybniště, kam měli dorazit i posily. Ale opět nikdo nepřijel. Dali sme pár piv, Féfa zkritizoval jednomu domorodci klíšťata na krku. Šlo se spát na hřiště, ti rozumější za do lesíka.

Sobota 19.7.
Teplice - Dan, David, Oslík, Mitri, Jana valili domu. Zůstal jen Car a Fefek, a začlo pěkný žůžo. Vyšlápli jsme kolmo Jedlovou. Tam sme omrkli rozhlednu, dali jídlo a pivko, pak kopičky. Vaječňák a už sme ji měli. Chtěli smese v tírnout k večernímu táboráku, ale nepozvali nás. Za hlasitého zpěvu sme vyrazili z Jedlové. Na nádarží byli čtyři kytary, dali sme pivko a pokecali. Chlapi byli dost zmožený, tak sme se přesunuli železným ořem o jednu stanici dál. ve Svoru sme dali 2 pivka a fazole. po politické debatě sme šli na kutě.

Neděle 20.7.
Ráno sme se probudili a snáma i jeden vandrák spící pod stolem. Po prokecaném dopoledni sme se rozloučili a došli k Mařenickým rybníkům. Féfa ztratil telefon a tak dvě hoďky ho hledal (a našel). Po vykoupání sme dorazili do Kunratic. Zde se odehrála samostatná kapitola Vitalu.
Neděle den 1. kopičky s Tondou výčepákem, chalstalo se až do 5 do rána, car odpadl, Féfa držel hrdině vlajku, i když rozlejval pivo za pivem (Car spal u hospody, Féfa ho tam zapoměl).
Pondělí den 2. změna výčepáka - Iva, mocmoc kopiček, dorazil Karel. Takže následoval rum se šlehačkou atd. Koupali sme se nahatý v potoce a dělali lehce ostudu. Spát se šlo asi ve 3 ráno, tentokrát ke 3 ocáskům.
Úterý den 3. ráno dorazila Žirafa. Opět sme se lehce ožrali, i Jubox hrál téměř sám, furt to samý, Féfa šílel. Karlik vytuhnul, tak byl odsunut ven. Tam pak řádil v potoce s ožralou Žirafou. Spát se šlo opět hodně pozdě. Car spal u hospody. (Drbny z vesnice měli o čem kecat, že sme se koupali nahatý - ten stou zelenou a červenou hlavou, jak je bůh stvořil.
Středa den 4. hned po ránu se Car poblil, když se večer opil s Féfou a Ivou. Majiteli též nebylo dobře. Odjela Žirafa . Spustil se slejvák, tak sme dali dešťovou nuda koupel na návsi. Večer se šlo spát kolen 2:00, když odpadla výčepní.
Čtvrtek den 5. ráno byl Car neschopen pít, jak mu bylo zle. Karlík se za to začal rozpíjet. Přijela Pavla, takže Fefek začal tokat. HRůZA!!! Na konec nás Pavla vytáhla z hospody.(17:00) Karlovi se nechtělo, ale došel nás u Skáli smrti, jež sme opět došli omrknout. Večer sme dorazili na tvrziště Výrov. Zjistili sme, že sme překonali rekord v setrvání v hospodě. Večer byl ohýnek, upekli se buřty a maso. Byla fajn pohodička a žádnej alkohol!

Pátek 25.7.
Ráno se vstalo strašně pomalu, bylo krásně sychravo, lehce pršelo, vlastně hodně, v noci byla dost hustá bouřka. Vyrazilo se do Zákup. Po cestě sme se snažili ukecat Karlika ať dá pivko a zůstane, ale ženy sou ženy. Odjel za Dášou (Diktátorkou). My jsme ve třech došli do Jestčebí, tam už čekala Eva. Dali sme pár pivek. přijel na skok i Vlčák, Beruška a její mamča. Féfa byl nalitej a dělal ostudu. (stále balil Pavlu). Večer se šlo spát do pískovny.

Sobota 26.7.
Ráno byl brzký budíček, holky skákli nakoupit a my sledovali rybník v pískovně, ryby a život okolo. Kol poledne sme vyrazili přes lom na Spící pannu. Po vzhlídce sme pak pískovcovím údolím šli dál, kol obory až do Starejch Splavů. (do Bornýho) Usadili sme se u kiosku a jedli a pili. Fefek a Car očumovali samičky. Féfa byl zas úchylně hustej. Poté následovala koupel v Mácháči a večer sme sedli k partě zlitejch pankáčů. A to i Féfa Pavla, jemž jeden sežral kloubásu.

neděle 27.7.
Po drahé snídani v Pasážence ve Splavech sme vyrazili všichni domu.

Citát Karla : "Mě by to taky neuvařila, já bych jí ošukal."Soutěž v pivech
1. Car 20113. Beruška 15,5
2. Fefek16114. (Ládis)13,5
3. Karel9615. Macek10
4. Popelnice7816. (Žirafa)8
5. Mitri69,517. (Pavla)6
6. Babor4918. (Dawíd)4
7. Oslík4619. (Tuleň)0
8. Vlčák32
9. Jana29,5
10. Eva17,5
11. Dáša16
12. (Kanibal)16


TyčkyMeruňkyTvrdejKopičky
Fefek, Car 2
Mitri, David 1
Fefek 23
Car 18
Macek 14
Oslík 1,76 l
Fefek 1,7 l
1,49 l
Car, Fefek
Mitri, David

Flákač-nechodičČelíčko
Oslík
Jana
Karel 2x
Fefek, Ládis,Dan,Mitri 1x


!!! DALŠÍ FOTKY zde !!!