2003      vitalvánoce      2003VITALVÁNOCE

2003

19.-21.12.

Car, Vlčák, Beruška, Kanibal, Tuleň, Ytong, Slon, Ládis, Eva, Petr, Pavla, Tetřev, Pepík, Edita, Macek, Kšanda, Žabák

Pátek
Celá parta se sešla v hospodě na nádraží v Srbsku, kde sme se veselili do pozdních nočních hodin. Jediným problémem bylo, že onu hospodu tento den uzavřel hygienik, tak se muselo pořešit kam dál. kolem jedný v noci, sme se začli přesouvat na lom Chlum, kde se udělal ohýnek. Bylo lehce nasněženo. Ale zima nebyla hrozná a tak všichni přežili.
Sobota
Ráno sme vstali a uhohně si vyprávěli historky a dopíjelo se moře pet-lahví piv. Zjistilo se, že nám nějak přebývají pulitry, což bylo krityzováno. V jedenáct se vyrazilo do Srbska na jídlo, kde již čekala Pavla s Petrem. v místní slušné restauraci se za veselého povyku konal 49.sjezd Vitalu
Poté dorazil Žabák a vydali sme se na cestu. Autem jel jen chromý Vlčák s Beruškou. Domu odjel Tetřev, jež byl uplně na šlupky a kluci s Berouna Pepík a Kšanda. Kolem Malý Ameriky sme se dostali na Velkou a pak až na Mořinu. Tam jsme usedli a propili se až do nočních hodin. Mezitím se samozdřejmě, jako každý rok, rozdávali hromady dárků. Pak se hráli hry, žrali se sirečky se šumákem, což vyhrál Ládis. Eva, Edita a Marcelka, lehce švindlovali, neboť jm to nešlo. Další hra byla ta, že si nejdřív lidičky mezi sebou nadávali a pak se pusama museli utěšovat. Takže Car byl od slona celej oslintanej a Petr dostal pusu jazýčkem od Ytonga na chlupy v nose. K večeru odjela Macek. Po zavíračce sme si natočili do petek pivka a udělali v lesíku za hospodou ohýne, u nějž sme vydrželi do ranních hodin.
Neděle
Neděle je jako vždy ve znamení loučení a odjezdů. Tentokráte se odjezd dosti opozdil. odjeli Vlčák a Beruška, jíž nebylo dobře. Na skok se stavil Eda a Blondýna. Zbytek začal pít kopičky (obzvláště Petr, který pak unaven spal na Pavle), vaječňák a jablíčka. Když se jen taktak stihl bus, začli sme popíjet slivovici od Slona. Takže autobus a metro: no coment.