2004      Iglů 5 a Koleje      2004


Car, Eva, Kanibal, Ytong Macek, Vlčák, Beruška, (Ája)
Svor, Cvikov, Kunratice
30.1. až 1.2.2004
                        
P
Letošní kolejoiglů začlo jako vždy ve Svoru, kam dorazili všichni udedení. Společně sme se na nádraží propili do zavíračky a pak vyrazili spát do mrazu a sněhu. Krom "invalid" Vlčáka jež musel spát v autě.

S
Ráno se vstalo a pomalu sme se vyhrabali ze sněhu do hospody, kde sme čekali na Vlčákovce než vylezou z teplíčka. Museli odvézt Evu dom, bylo jí zle. Car, L8, Ytong a Macek vyrazili hlubokým sněhem po kolejích do Cvikova. Kanibal padl hned po 100 metrech. U posedu sme si udělali pauzu a vytvořili sněhovej pulitr. Kanibal se snažil rozdělat oheň mokrejmasirkama, ale to nehrozilo. Tak vymyslel, že je usuší pod čepicí (asi teplem z jeho mozku). Pak se razilo dál. Došli jsme do Cvikova, tam sme dali nějakej sdladkej gáblík a vyrazili do Kunratic. L8 a Ytong si stopli Pepu z Brniště. My došli pěšky. Pak dorazili Vlčákovci. Pěkně se zakalilo, zahrálo a zazpívalo. Car vytuhnul na stole. Spát se šlo za hospodu a na zastávce.

N
Tam ráno naše lenochody vykopnul starosta. V neděli se samostatně valilo dom. Lenoši jeli s Vlčákem a Beruškou a Car s Mackem šli na bus.www.vital1994.cz     zpět