2004      Velikonoce EGYPT      50.sjezd Vitalu     2004


EGYPT
9. až 12.4.2004

účast:
Tuleň Ládis Ytong Kanibal-L8 Pavla Tomík Car Carel I Harmonika Eva Fefek ch.k. Vlčák Beruška Arny Slon Dawíd Houba Macek Jiřka návštěva:Karel Eda Davyd s mladou Šaman
Pátek 9.4.
Na Smícháči se sešli Tuleň, Ládis, Ytong, Káňa, Pavla a Tomík. Po pivku nastupujem na vlak směr Plzeň. Z okýnek nám mává Car, Carel I, Harmonika, Eva a Fefek. Zabrali jsme kupíčko i s jednou slečnou. Po doplnění zásob v Pl se dokodrcáme do Pňovan, tam již čeká Vlčák, Beruška, Arny, Slon a Dawíd. Kecáme, dáváme pivko a do toho přijíždí Houba s Mackem. A abychom se nenudili Vlčák vyhlašuje první soutěž o zlaťáky.
  TROJÚHELNÍKY
  Ve zdánlivě jednoduchém obrazci máme najít celkový počet trojúhelníků. Každej má tři pokusy, první odvážlivci samosebou chybují. Ládis hlásí 24, špatně, tak to jen tak otočí na 42. A hle správně.
Další soutěže už neprobíhají. Zvesela se popíjí a slaví, Car nadával na Evu jež zapřičinila ztrátu zlaťáků a navíc jim Slon zbytek odcizil.

Sobota 10.4.
Ráno se postupně všichni schází u ohně. Po raní kávě se dle instrukcí vyráží směr Trpísty. Musím vzpomenout dvě extra balící brzdy, Féfu a Pavlu. Po několika desítkách minut konečně vyrážíme brutálkem. Vybrali se dvě cesty jedni po kolejích a druzí lesem a houštím. V cíli jsme téměř totožně. Zde již čekaká pořadatelská část a po nějakém tom lahváči a kusu žvance, pokračujem v soutěžení.
  PULITRY
  Jedná se o naplnění pulitru vodou. Rozdělili sme se na tři družstva. A pomocí bagrů jsme se jali naplňoval pulitr vodou z nedaleké nádrže.

  1. Car, Eva, Pavla, Káňa, Fefek a Carel.
  2. Tomík, Slon, Dawíd, Harmonika a Jířa.
  3. Ládis, Tuleň, Macek, Lucka.
  PŘETAHOVÁNÍ
  Utvořeno pět družstev, které se mezi sebou přetahovali lanem.

  1. Slon, Car, Eva.
  2. Harma, Carel I, Jířa.
  3. Fefek, Káňa, Ytong.
  4. Tomík, Dawíd, Pavla.
  5. Ládis, Tuleň, Macek
  STOPY
  Tři družstva, soutěžilo se jednotlivě, každý musel ujít v co nejkratším čase po stopách danou vzdálenost. Výtězové jsou z každého družstva jeden.

  1. Jířa, Slon, Dawíd, Harmonika, Tomík.
  2. Ládis, Tuleň, Macek, Káňa, Lucka.
  3. Car, Eva, Fefek, Pavla, Carel I.
  PŘESKOK LANA
  Klasická dětská hra, dva točí lanem a třetí přeskakuje.

  1. 48x Eva.
  2. 42x Ytong.
  3. 32x Dawíd.
  4. 27x Jířa.
  5. 25x L8.
  6. 21x Macek.
  7. 14x Tuleň.
  8. 14x Slon.
  9. 12x Tomík.
  10. 12x Car.
  11. 10x Pavla.
  12. 7x Ládis.
  13. 5x Fefek.
  14. 3x Carel I.
  15. 0x Harmonika.
  PODLÉZÁNÍ LANA
  Dva lidi drží lano v určité výšce a po každém kole se úroveň snižuje.

  1. čtyři kola Káňa a Pavla.
  2. tři kola Dawíd, Ytong, Féfa, Máca, Ládis, Tuleň, Eva, Carel, Jířa.
  3. dvě kola Car.
  4. jedno kolo Slon, Tomík.
Touto hrou soutěžení prozatím skončilo, všichni dostali uklidit plácek od bordelua poté byl sraz ve vedlejší vesničce v hospodě. Celá výprava se tedy přesunula do Erpružic. Zde se také konal 50.sjezd Vitalu. Harmonika jako vždy odjel dom. My ostatní sme popili a pojedli. Pak jsme se vrhli na další soutěž.
  KARTUŠE A PORTRÉTY
  Jak nám bylo zděleno, každý vládce Egypta měl svojí kartuši (něco jako erb) a my měli za úkol si jí nakreslit a i svůj portrét.

  Kartuše:
  1. Slon
  2. Dawíd
  3. Tuleň

  Portrét:
  1. Dawíd
  2. Car
  3. Tuleň
  MUMIE
  Utvořeny páry- jeden stojí a čumí a druhý ho omotává toaleťákem. Hledělo se na rychlost, krásu a nesměl se přetrhnout papír.

  L8-Ytong 06:18 4x
  Ládis-Tuleň 07:10 11x
  Car-Eva 04:58 7x
  Tomík-Slon 07:21 2x
  Jiřka-Pavla 07:10 3x
  Carel-Dawíd 07:21 2x
  Fefek-Macek 09:40 4x
  SIRKY
  Zkouška dovednosti, uchopit mezi ukazovák a prsteník sirku a poté jí přemístit na krabičku od sirek a poté na krabičku od cigeret, přičemž prostředníček musel zůstat na stole a to vše bez pomoci druhé ruky.

  1. Car
  2. Ytong
  3. Dawíd
  4. Tomík
  5. Jiřka a L8
  6. Ládis
  7. Slon
  8. Macek
  9. Carel I
  10. Pavla
  PUPEK
  Soutěž mužů o nejkrásnější bříško.

  1. Slon
  2. Car
  3. Fefek a L8
  4. Carel I
Poslední soutěží, ale bez bodování bylo schazování sirek. šlo o to na zemi v kleku nejprve shodit a pak sebrat do pusy krabičku sirek bez pomoci rukou. Po soutěžích jsme se nerušeně oddali chlastu a hraní na kytary. Přišel se podívat i Šaman. Postupně se lidi trousili spát. Druhý den čekala všechny tůra na Gutštejn, měli jsme tam být do dvou.

Neděle 11.4.
Tuleň, Ládis,Macek se vyspali a brzo vyrazili, bylo to celkem blízko. První už tam byla Jiřka s Dawídwm. A samosebou Beruška, Vlčák a Arny jež chystali zakončení putování.Udělal se oheň, neboť nebylo nejtepleji a pekli se buřty. Když dorazili i ostatní konalo se zakončení akce a vyhlášení nového vládce Egypta. Jím se stal, jež nasbíral nejvíce penízků za soutěže. Eva opět hodila zlaťáky po Carovi a opět tak blbě, že mu je vyfoukl Slon. Car se nasral. Novým vládcem Egypta se stal Kanibal a byl na to samozřejmě patřičně pyšný. A jeho L8 se ještě tak 100x zvýšilo. Poté se konečně narazil sud a každý už plnil pulitry. Hrála se zaměkoule a k večeru dorazil Karlik s Edou. A později ještě Davyd s přítelkyní. V noci byl celkem mrazík.

Pondělí 12.4.
Všichni krapet promrzlí vstávali celkem brzo a odjížděli domu.www.vital1994.cz     zpět