2004      6. ročník FOTBÁLKU t.o. D.T.      2004


<
Plískov
19. až 21.3.2004
P
Ze Žižkova vyrážela část Vital týmu (CAR, EDA, EVA, TULEŇ, PRCEK), u Rudný sme se připojil (KANIBAL, YTONG). Do Plískova jsme dorazili mezi prvními, a tak sme rozjeli lehké popíjení,aby jsme vydrželi. Dorazilaposlední posilka týmu (MACEK). Během večera se ojevilo hafo lidí, mezi mnoha jinými i staré Mořinské firmy Hroch, Halama, Joee, Evička, Drobek atd. Podlouhé době sme se snimi potkali a takse museli popít ňáké ty panáčky. Pilo se za hraní kytar až do raních hodin. Eda vytuhl na kulkečníku. Nejdéle vydržel Joee a Tuleň.

S
Budíček velmi brzy, k prvnímu zápasu nastoupili všichni dostatečně na mol. Vlčákovci dělali trenéry a my ostatní pobíhali po hřišti téměř celý den. Po posledním zápase někteří šli dospat včerejší noc a jiní pili na novo. Večer proběhlo vyhlášení vítězů. VITAL získal 3. místo , nicmoc, ale naše ženská sestava makala fakt tvrdě. Car dostal diplom za nejaktivnějšíjho útočníka. Pak se začlo zase popíjet až do tří do rána, než výčepní padli. K ránu zazněli na sále ještě šílení kytarysti a budili spící.

N
Po ránu se začali vytrácet lidičky.Pár aktivistů pomáhalo s úklidem. Kol poledne se Vital sebral a jel do Prahy, kde u Trojek ještě popil a dal pizzu.www.vital1994.cz     zpět