2002      Vitalčundr 9      2002VITALČUNDR 9BESKYDY

20.7. až 2.8.2002Car 002, Karel 044, Charlie ex030, Kanibal 047, Vlčák 046, Carel I 027, Mitri 018
B.J, Carrita, Jana, Davyd, Petra, Dan ex012, Harmonika, Fredie 033, Slon
Brejk, Beruška, Fefek 024, Krasty, Dawíd, Turkyně

,
SOBOTA 20.7.
Vitalčundr začal letos srazem na hlavním nádraží v Praze, kde se sešla celkem početná skupina lidiček. Vybaveni nejen pivem, kytarama, baglama, ale i řádně počmáraný, se zmalovanými nechty či obarvenými vlasy. Na místě byl Car, Vlčák, Beruška, Davyd z Plzně, Carrita, Bohnická, Harmonika, Kanibal L-8, Mitri, Krasty, Carel I, Dan a samosebou havěť, Ája, Mícha a další 2 potkani. Vyrazilo se do dalekých Beskyd, kde byl v Hrádku ve Slezku sraz. Tam se počkalo než dorazí Fefek ch.k. a mohlo se vyrazit. již na nás čekal Slon. Ihned odpadli Mitri s Krastym, šli se ožrat na nějaký beerfest. Krasty tam hned dostal dělo.
My jsme bez větších potíží dorazili do Košarišky. Po cestě sme dali dvě točený. Davyd s Harmonikou dělali bordel a chytili slepici. Nakonec zdrhla. Davyd už měl pár slivovic a večer zakončil tyčkou. My jsme v horní hospodě zkejsli do nočních hodin. Za hlasitého zpěvu a hraní. Je fakt, že pár lidí hodilo čelíčka (car, L8, Carrita) takže nejspíš slišeli hovno. Vlčák s Beruškou si silně založili pitím panáků s výčepním na budoucí tyčky. Spát se šlo na louku, jež nám byla doporučena. Vedle se konala jakási narozeninová párty. Nepronikli sme.

NEDĚLE 21.7.
Raní vstávání po prvním dni bylo obtížné. Zjistilo se, že k našim sousedům přece jen někdo pronikl. A to Carel I, našli sme ho u jejich ohniště. Ráno nás dva pořádající pozvali dopít bečku a nějakou tu tvrdotinu. Harmonika se zbořil hned po ránu. sešli sme se na verandě včerejší hospody asi v poledne. Tam hned Popelnice rozlil dvě kafe a dvě piva. A Slomn hodil tyčku pěkně u terasy. Abychom se neunavili, domluvil se traktůrek, co nás odvezl na kozubovou. Pěšo šel jen Car, Carrita a Bohnice. Dál sme valili již společně. Cíl trasy byl ve Velkym Polomu v hotelu Tetřev. Po cestě sme se krapet roztrousili, někdo šel do Dolní a jinej do Horní Lomný. Tam sme se občerstvili a vykoupali a večer sme se sešli v cíli. Kromě Carle, Dana a L8, ti zůstali v Horní L. byli líný. Došlo se za tmy. Na místě už seděliKrasty s Mitrim. Ti zůstali ještě dva dny a spali zadáčo na pokoji. O'statní spali venku před vchodem. V noci lilo. Fefek spal na verandě u vchodu do hotelu.

PONDĚLÍ 22.7.
Vyrazilo se dál dle plánu - směr Slovensko. Zde platil sice kurs 1:1, ale to vůbec nevadilo. Zajímavostí bylo, že Vlčák s Beruškou to vzali stopem na hranice a pak přesedli na slovensku do jinýho auta.
My samosebou v lese blbě odbočili a tak sme museli dát pivko "Na šancích". Pak sme přešli do Vyšné Megoňky , přes Flintovce. po cestě sme viděli dvě starý báby sekali mega hromady polen. Ve flintovcích už všichni seděli a s nima i Karel. Bylo to perfekt. Výčepní byla mladá "17" a přišli jí hlídat rodiče. Dali sme panáky myslivce a po půlnoci se šlo spát na terasu a na louku.

ÚTERÝ 23.7.
Ráno mě vzbudil kopancem Harmonika, že za 20 min jede autobus. Všichni už byli "redy" na zastávce. Tak sme se přesunuli asi 10 km za 14 sk. Vyrazili sme do krpálu na Bílej Kříž vůkol moderního sci-fi kostela. Po cestě sme si udělali oheň a uvařili jídlo. Vařil kuchař Karlik, připravil i navygrog a trochu sme schrupli. Slon se opět vysral a Karel se kdesy i posral.
Šlo se dál až na Visalaje. Tam již čekali L8, Dan a Carel I, Byli v pensionu Beskydy. Slušně a vychovaně sme pronikli dovnitř. Bylo to dost nobl, ale v pohodě nás vzali, naše chování, zpěv, Sloní řev, obtěžování recepční atd. Kanibal a Car po sobě házeli rejži a dělali bordel. Dorazil B.J., Petra. Začalo se hrát ještě víc. Večer nám pani servírka oznámila, že má strach, že utečeme a mi zaplatili mezisoučet přes 4000,-. No každopádně sme se přesunuli do vnitř a jelo se dál. Konal se 46.sjezd Vitalu. Spalo se naproti v lesíku. Majitel nás nemohl dostat z pensionu. Carel neustále obtěžoval recepční. Karlovi utekl potkánek. Fefek vyrazil v noci domu.

STŘEDA 24.7.
Raní sraz byl u kiosku. Chvíli sme hledali potkana a pak vyrazili. čekala nás dost brutální Lysá Hora. Dorazili všichni, sme úplně zničený, ale zmákli sme to. První to vylezl Dan, pak Harmonika. 11 minut ponich Vlčák a pak Car. Za moc moc dlouho došel poslední B.J. Po hodinovém odpočinku se pomalu vyrazilo dál. Karel razil zpět za potkanem. My šlapali do Ostravice. Harmonika perlil svými "teplými" zážitky. Půl cesty táhl Rysákovy šutr z Beskyd. V Ostravici seděli notně zděný dva toulavci - Mitri a Krasty. Dost se zakalilo a maj tam z nás vrásky nejspíš dodnes. Hrálo se a z vesela zpívalo. Před námi čněl Smrk, a nikdo se nechystal ho jít. Krasty provokoval a tak dostal lehké pěstí. Spalo se na verandě, neboť začlo lehce pršet.

ČTVRTEK 25.7.
Ráno sme se sešli v tý samý hospodě. Dali sme si snídani, pivo, pivo,pivo a pivo. Pomalu se vyráželo až zbyl jen Car a Davyd. Všichni ostatní šli zkratkou do Čeladenky. My vyrazili přes kopec, trochu nám pomohl jeden stop (asi 2 km) a zbytek sme si vyšlápli. Na Smrku bylo pěkně větrno. Dolu jsme to vzali brutálkem. Našli sme pěknej paroh. Čekala nás rekreační chata U holubů v Čeladence. pár lidí již bylo lehce lízlejch. Brzo sme je dohnali,neb sme byli vyprahlý. Výčepní byla tragicky pomalá, tak sme si točili sami. L8 se opět projevil, hned na pípě rozbil pulitr, tak se potichu vrátil ke stolu a dělal jakoby nic. Šlo se spát za lehkého deště hodně pozdě. Mitri, Krasty vyrazili domu. Car usnul přímo u silnice, kde ho málem přejeli. Davyd, L8, Popelnice spali na verandě. A ostatní po skupinách do vzdálenosti asi 150 m v lese.

PÁTEK 26.7.
B.J., Carritu a jejich polovičky vzbudili ochranáři, ale v pohodě. Vyrazilo se po skupinách na Kněhyni. Ulil se L8 a Dan. Kněhyně byla v pohodě. Vlčák A Beruška postavili Vital mohylu. Car byl pochválen jednou starší ženou za sběr odpadků. "Synku kdybych tě večer potkala tak uteču a ty sbíráš odpadky ...."
Dorazili sme nahoru, tam již byl Slon, jež se také krapet ulil. Nejprve sme se osvěžili u stánku a pak zalezli do rastaurace. Oslavilo se sté pivo. Slon a následně Car. Karel tam ucpal hajzl a Slon to roztruboval dost "hlasitě" po celé restauraci. No opět ostuda. Pak se šlo dál na Radhošť, po cestě sme hodili foto s Radegastem. A v podvečer sme došli po dopití meruňky do Rožnova pod R. Car se tam modlil k jedné slečně, ale ta mu řekla, že mu dupne na koule. Šlo se skrz město. Potkali sme se s lemplama Kanibalem, Danem a taky s Charliem, kvůli ženský snáma ale nešli a zůstali sedět. S nima zůstal i B.J. a Petra, jež jeli ráno pryč. Car byl dost nasranej. Došli sme do jedný solidní restauračky, najedli se a po dohodě šli spát.Carrita s Janou ráno též odjíždějí. Vlčák, Beruška, Karel a Carel šli ještě kalit s Charliem. Zbylej Car, Slon a Davyd se rozhodli, že dou spát, ale po 5 m narazili na hospodu, pak na kiosek, až na konec dorazili za ostatními. Po cestě sme se málem poprali s nějakým feťákem. Tam se ještě chvíli kalilo, než nás vyhodili. Spát se šlo pohromadě zpět před Rožnov.

SOBOTA 27.7.
Ráno se vstalo, odjel Dan a v poledne i Davyd. Vlčák s Beruškou již čekali na trase "Na dílech" Tam se silně nasáli. A snima pak i Slon. Charlie a Kanibal zůstali (jako obvykle) opět v nížině. Car, Karel a Slon se rozloučili s Davydem a vyrazili po trase za nima. Tam si po brutal výstupu odpočali na pár piv. Byla tam pěkná servírka. Když začal bejt Kája 000044 dost nasáklej, tak se vyrazilo. Nechal tam i svůj foťák, ale naštěstí ho Hanka vzala. Ta taky švihla na poli brambory, s bílím kloboukem byla vidět na hony daleko. Dorazili sme do Valašské Bystrice, byl tam fajn bar-hospoda. Kuřata na rožni a příjemná servírka Renata.
Přijel Dawíd, přivezl ho brácha na mašině, tak sme to řádně protáhli a zapili. Slon, karel šli hají jako první. Vlčák se vsadil s Dawídem, že pulitr nad barem je tuplák a tak vyhrál náplň a pil, pil a pil. Byl bezednej, furt se dolejval. Zdolal v něm i stý pivo. Vlčáka to lehce zmohlo, po neúspěchu přilákat servírku s Dílů, jež se tam objevila, šel s Beruškou spát. Car a Dawíd kalili do 5, než je vyhodili a pak doprovodili Renatu na autobus. A jelikož to na sraz bylo 5 km do kopce, šli rovnou tam a pak teprv ulehli.

NEDĚLE 28.7.
V 11 byl sraz, spali sme hned na rozcestí. V danou dobu nás vzbudil Slon a Karlem. Po chvilce dorazili Vlčákovci a mohlo se vyjít. Vzali sme to přes Tanečnici na Soláň. Cestou sme se cpali malinama. Mezitím se ozval Brejk, Fredie s malou Jessinkou, jež čekali v nějakém špatném hotelu. my sme se dovalili a usedli v RS Moravia na terase, byli sme tu jediný. Dorazili i lenoši. Byla tam opět mladá servírka a navíc první den v práci. Kanibal byl opět hodně trapnej. Beruška byla úplně zničená a úplně nasraná. Vše dorazil Vlčák svým přepočítáváním lístku. No ostuda za ochotu.
Zavírali však velmi brzo (v 8), a tak sme řešili kam jít, neboť se přehnal brutální liják. Nakonec lenoši vyštrachali další hospodu. Kvůli nim sme sešli za 5 km všechen výškový rozdíl našeho celodeního výšlapu a navíc na stejnou stranu hřebenu. Našli sme Myacentrum, ač v 10 večer byli sme vpuštěni a kalili sme až do brzkých raních hodin. Charlie tam rozšteloval televizy a vytáhnul jí ze zásuvky, aby si dobil tel, zrovinka na ní místní něco sledovali. Byli rádi. Spalo se v okolí, někdo na zastávce, Dawíd a Car na stráni na dálnici "obrovskejch " mravenců. Katrel usnul na jinym krpálu v lese. Ráno do něj šťouchali dvě houbařky, mysleli, že je mrtvej.

PONDĚLÍ 29.7.
Sešli sme se na zastávce, čekalo se na Charlieho, jež odjel do města pro peníze. Nikdo nechtěl šlapat, ani Fredie s Brejkem, jež teprv přijeli. Nakonec se rozhodlo, že lenoši pojedou do V. Kralovic busem. (důvody byli různý, že se chtěj vykoupat, puchejře,(kde by je L8 a Charlie vzali)..atd. Car dal ráno 150 pivko. Pěšky vyrazili tedy jen Car, Dawíd a Karel, vyšlápli si lesem brutálek asi 7 km a dle Carovi navigace došli na Soláň, no krapet dokola. Hodili sme koupání v nádherném jezírku, ostatní o vodu ani nezavadili. Vlastně Vlčák s Beruškou v Kralovicích v potoce. Pak se šlo po vrstevnici, stavili sme se v malinký krásný hospůdce a dali první letošní kopičky. Po 4 hodinách sme se lehce nadraný vydali do Kralovic. Dawíd vytáhl dalekohled a pozorovali sme baby před náma. došli sme do kempu, tam již byli všichni, pilo se, hrálo a zpívalo. Asi o půlnoci nás vyhodili. Charlie obtěžoval starší servírky, jež se báli strašně našich potkanů. Většina lidí spala za kempem.

ÚTERÝ 30.7.
Ráno vyrazil Vlčák s Beruškou pro peníze. Ostatním se zas nechtělo jít. Tak vyrazil jen Karel a Dawíd. Car na ně čekal na cestě. Společně došli na Velký Javorník. Charlie konečně odjel domů, vesměs neušel ani metr pěšky. Slon, Brejk, Fredie to vzali kratší cestou, ikdyž byla víc do kopce. My jsme se dopravili po vrcholcích a hřebenech na hranici se Slovenskem až na Portáš. Po cestě sme zdlábli hafo borůvek. Jen co jsme usedli do hotelu, začal hustej slejvák. Ten zkropil Brejka a ostatní jež po hoďce dorazili. Celej večer se hrálo a chlastalo. L8 měl odjet domu, ale jak se dozvěděl, že přijede nová baba byl v rakordnim čase za náma. Zůstalo se i po zavíračce, hrálo se majitelce a pilo kopičky. STŘEDA 31.8.
Ráno nás vzbudila Turkyně, Dawída kamarádka. Poseděli sme ještě chvíli v hotelu (do 17:00). Vyrazil jen Slon, ostatní snídali hafo kopiček a piv. Pak se vyrazili, jenže všichni byli na konci sil a 22 km bylo dost. Po Slonovi, BErušce a Vlčákovi, jež už tam čekali dost dlouho, dorazil Car s turkyní. Podařilo se jim 5x zabloudit a dorazili až 10:30 za pomoci jejího bráchy a auta. Ztralili sme Karlika, byl tak nalitej, že ač zavěšen do Turkyně upadl, odřel se a udělal si něco s nohou. Car mu sebral foťák a po dohodě ho ponechal odpočinout. Karel neschopen pořádné chůze se doplazil na nádraží a po sléze odjel dom. Po svejch došel konečně poprví Kanibal. Bohužel "brzy" zavírali a šlo se spát. Fredie, Brejk, a Dawíd jež za tmy ztratili značku zabloudili a došli až ráno. Turkyně odjela v noci dom.

ČTVRTEK 1.8.
Ráno začalo vesele, dopil se rum s citronem. Nechtěli dlouho otevřít, ale dočkali sme se. Náš poslední den sme zakončili popíjením v Pulčíně. Volali sme na info o evropský unii, dostali sme vital psa, jež sme pojmenovali Beskydka. Car dosáhl 210 piv. Slon 201, s tim, že 199 pil po lokách a mezitim blil. Beruška zas kritizovala kyselý brambory. Takže poslední den zkončil při zavíračce krásnou zapíječkou. Car byl tak hotovej, že si zavšema povídal , ač oni již dávno spali. Jen Vlčák vzdálený asi 50 metrů mu vysvětlil telefonem, že má bejt zticha.

PÁTEK 2.8.
Odjezd. Došlo se do Horní Lideče a od tama se vyrazili dom.

Zklamáním vitalu byla lenost některých členů. Charlie neušel ani krok, L8 téměř taky ne. Fredie, Brejk a Slon taky dost zlenivěli. Jinak příroda byla nádherná a nálada skvělá.Soutěž v pivech
1. Car 21013. Harmonika 31
2. Slon20114. Krasty27
3. Vlčák15715. Mitri26
4. Kanibal114,516. Brejk25,5
5. Davyd9717. B.J.23
6. Karel7818. Dawíd18
7. Carrita6019. Bohnice14,5
8. Beruška56,520. Charlie11
9. Carel I4721. Petra0
10. Popelnice4422. Turkyně0
11. Fefek35
12. Fredie34

KopičkyTvrdej chlastRozlejvačMeruňky
Car 25k
Karel 22k
Dawíd 21k
Vlčák 22
Car 17
Karel 14+4m
Dan-Popelnice
 
 
Slon 40x
Beruška 21x
Karel 16x(ucpal hajzl a posral se)

Flákač-nechodičČelíčkoTyčkySpermáček
Charlie
Kanibal-L8
 
Car 4x
Slon 2x
Beruška 2x
Slon 5x(+7)
Harmonika 2x(+2)
Vlčák 2x
Harmonika 3x
 
 !!! DALŠí FOTKY a mapa, jsou na straně 2, opět se nevešlo !!!