2002      zimní vital akce      2002Iglů 3

17.-20.1.2002 Horní Polubný


Car, Kanibal-L8, Jana z lepší vrstvičky, Vlčák, Hanka z Bezdězu, Harmonika a na skok Švejk


Čtvrtek 17.1.
Letošní iglů proběhlo za účasti 6-ti osob. Již ve čtvrtek vyrazil L8 a Car. Po pořádným nadlábnutí vyšlápli skoro ke stanici. Díky lesnímu pochodu (boření po pás ve sněhu) skončili se silami asi 80m od cíle.

Pátek 18.1.
Ráno v klidu vstali a dorazili na místo, kde je uvítal Petr s Monikou. Po dopoledním pokecu a obídku založili dno piramidy a udělali hafo kostek na druhý den. Připravili i díru pro ohniště.
Večer dorazil zbytek lidiček, bylo vše fajn, hrálo se a zpívalo. a hlavně chlemtalo. kanibal zas lhal slíbil, že bude spát venku a zas zůstal v teple.

Sobota 19.1.
Po snídani sme se dali do práce, přijel se podívat Švejk. Kanibal nešáhl na práci. Odpoledne byla piramida hotová. Byla celkem hezká, ale vešli se do ní jen dva. Takže spal uvnitř jen Harmonika a Car. L8 a Kanibal prozměnu ve vnitř v chatě. Popřáli sme Kanibalovi k narozkám, cálnul nám píva za litr a na oplátku dostal od každého kusovku. Spát se šlo kolem čtvrtý ráno.

Neděle 20.1.
Ráno bylo v pohodě, žrádýlko, pivečko a kolem třetí hodiny se vyrazilo (tentokrát raději dřív) dom. Kanibalovci završili svou lemplovinu tím, že měli schovanej povoz ve vesnici. No tak se všichni na ložili a jeli dom. akorát Car jel busem. Celý výkend bylo 7 až 10 pod nulou. Když sme odjeli začla obleva. a druhej den iglů spadlo.