2002      koleje 2      200226.-29.12.2002 Svor, Kunratice, Brniště
Čtvrtek 26.12.
Ake začala ve Svoru na nádraží, kam dorazil Car 000002 a Vrstvička. Po pár pivech i Voříšek. Dali sme si kopičky a krapet slivovice. Seznámili sme se z Davydem (Harvej), Bárou. Krapet sme popili a "šli po jejich pozvání" spát k nim.
Byla zábava, pilo se až do rána. Byla názorná ukázka S-M. Vrstvička strašena robertkem a Bára si hrála s venuš. kuličkama. David budil Cara absintem. Voříšek zlil Báru do mrtva.

Pátek 27.12.
Ráno se vstalo asi v poledne. Voříšek valil do Prahy, aby se mohl vrátit s ostatními. Car a Vrstvička vyrazili po kolejích. Našli chybějící úvodní úsek kolejí. Došli do Cvikova, tam museli spočinout, neboť jim čerství vzduch neuďál dobře. Dali sme jídlo a pak po uvážení došli za Drnovec a tam na 2 hoďky ulehli.
Večer sme došli do Kunratic. Po chvíli dorazili Dyvyd s Bárou. Uvítal nás loňský důchodce a koupil panáky a pivka. Začalo se blbnout a veselit. Dorazili další posily Voříšek s Tuleňem 000031, Eva, Joee, Karel 000044. Začal celkem slušnej bordel. Chlastalo se do pozdních hodin. Ukázal se na chvíli i nemocnej Vlčák 000046 s Beruškou 000050. Ta měla zaškrtený razítko v průkazce a tak jí Car roztrhal. Spát se šlo ke 3 ocáskům. Jen Car a Eva spali u plotu za hospodou (teda u popelnic). Bára spala úplně na sračky v Vartburku a pak se přesunula s Davydem k starýmu Jírovi (místní opilý důchodce). Kde mu shlédli sbírku pornografických materiálů.

Sobota 28.12.
Ráno dorazila Marcelka 000043 a kolem poledne sme se všichni sešli v kunratické hospodě. odpoledne vyrazili holky k Pepovi di Brniště. Po nich vyrazil i Voříšek. Zbil jen Car, Joe, David a Bára, ti si dali pár kopiček, zlili výčepní a taky vyrazili. Došli až za tmy, tam už bylo všechno v plném proudu. Řádilo se do ranních hodin, Joee s carem si kradli panáky. Tuleň a Eva řádili do rána. Pepa se hrozně zlil a stará (Markéta) ho chtěla zabít. Tuleň zatajila Voříškovi zip.

Neděle 29.12.
V neděli byl hromadnej odjezd. Car, Tuleň, Karel, Bára, Davyd, poseděli ještě v druhý Brnišťský hospodě asi do dvou a přes pole a lesy vyrazili do Cvikova. rozloučili sme se s unavenýma pochodem (Bárou a Davydem), dali si černý párky a šli směrem na Svor, tam sme trošku zakalili a spali sme na nádaží.

Pondělí 30.12.
Ráno se již jen vstalo a vyrazilo k domovům.