2002      malej vandřík      20029.-12.12.2002Pondělí 9.12.
Karel 000044, Tuleň 000031 v půl osmý výjezd z hlaváku. Přes Děčín do obce Libouchec. Kol poledne už sme seděli v hospůdce. Dali sme pivkoé, řízek a vyrazili do Tiských skal. Po několika kilometrech podél a skrz skály jsme se utábořili. Udělali jsme si v mrazu ohýnek, vůbec nechtěl hořet. Co bylo dál jak pár cm, tak zmrzlo.

Úterý 10.12.
Ráno jsme si uvařili čaj a polévku a poté vyrazili na značku a po ní na Děčínský Sněžník. Tam bylo otevřené občerstvení. Po pívech co jsme slupli sme šupali dál do Maxiček. Potkali sme obrovský dva jeleny. Zajímavý bylo že o kousek dál v hospůdce z nich měli gulášek a řízky. Tak sme si je dali a zapili to pívečkama. Večer sme vyrazili kamsi do lesa. Cestu nám dle plánu zkřížil potok, tak jsme se utábořili. Upekli sme si topinky a kecali až do rána.

Středa 11.12.
V brzké poledne jsme se vydali dál di Dolního Žlebu. Chtěli jsme použít přívozu přes Labe, ale opravdu překvapivě nefungoval. Šli jsme tedy podél Labe na Čertovu vodu, Prostřední a pak Horní Žleb a vymotali sme se u Děčína v Přípeři. Dál nás čekal krpál Jalůvčí, naštěstí tam byla funkční hospůdka. Měli sme hlad, dostali sme tláču a nějaký to pivo. Vydali sme se ještě pěknej kus do lesa se utábořit. Udělali sme si topeníčko a opět krafali až dlouho do noci.


Čtvrtek 12.12.
Vzbudili sme se až kolem jedný, zabalili sme si a vyrazili do Děčína. Dali sme ještě pár piv a pak vyrazili dom.